Wyniuchane w sieci - luty 2022


Minął miesiąc, więc czas na kolejny post z serii "Wyniuchane w sieci" :) Przypomnę, że to różnego rodzaju polecajki, wydarzenia, ciekawe wyniki badań i przypominajki- głównie z psiego i kociego świata. Po kliknięciu w tytuł przeniesie Was we właściwe miejsce :)

 1. Pierwsza Balansowa Konferencja

Magdalena Śliwierska z Balans.dog organizuje pierwszą balansową konferencję! To wyjątkowe wydarzenie gromadzące specjalistów różnych dziedzin i dyscyplin związanych z psami. Na konferencji dowiecie się, m.in. podstaw neurobiologii (panel Karoliny Twardzik), jak przebiega medyczny trening kooperacyjny (panel Agaty Serugi) i jak ruch wpływa na rozwój szczeniaka (panel Anny Grucy). To świetna gratka dla osób, które pracują z psami zawodowo, uprawiają psie sporty, czy chcą być bardziej świadomymi opiekunami.

 1. Żywienie kotów w kryzysie

Berenika i Ania przygotowały post i infografiki dla osób, które wspierają koty przy obecnym kryzysie (wojna na Ukrainie). Dowiecie się co warto kupić i przynieść dla kotów na organizowane w różnych miejscach zbiórki. Podajcie to dalej, bo to niesamowicie ważny wpis!

 1. Fantastyczna nowość dla psiarzy!
Holista Pets przygotowała naturalny spray odstraszający kleszcze, pchły i komary. W składzie ma olejek cedrowy, geranium, olejek lawendowy, citronellę i olejek z mięty pieprzowej. Warto zaopatrzyć się w coś takiego, szczególnie że wiosna w tym roku zawita u nas szybciej, a wraz z nią wrócą kleszcze.
*Podrzucam link afiliacyjny do tego produktu, jeśli chcecie go zakupić dla swoich zwierzów.

  1. Produkt miesiąca - wielorazowe saszetki treningowe

  W związku z tym, że zaczęliśmy z Blackyim wracać na treningi, kupiłam wielorazowe saszetki na pokarm. Możecie tam wrzucić zmielone mięso z dodatkami albo np. przygotowaną własnoręcznie pastę warzywną lub orzechową.  
  *Podrzucam link afiliacyjny do tego produktu, jeśli chcecie go zakupić dla swoich zwierzów.

  1. Co działo się na blogu?

  W lutym przygotowałam dla Was wpis dotyczący kalendarza szczepień psa.

  Dajcie znać jakie ciekawostki wywęszyliście w lutym!

  Brak komentarzy:

  Prześlij komentarz

  Copyright © Pet Study , Blogger