O mnie/Współpraca

Nazywam się Agata Baranowska, jestem zoodietetyczką i od 2016 roku staram dzielić się moją wiedzą na temat prawidłowego żywienia psów i kotów oraz wszystkiego co związane ze zdrowiem i prawidłowym funkcjonowaniem tych zwierząt. 

Pracuję z opiekunami, którzy chcą spróbować swoich sił z dietą surową (barf/raw), gotowaną, ale także tymi, którzy z wielu przyczyn chcą bądź muszą pozostać przy karmieniu mokrymi karmami. W mojej praktyce wykorzystuję również naturalne preparaty wspierające organizm takie jak zioła, czy ekstrakty ziołowe. Jako, że pracuję holistycznie to w trakcie dietoterapii bardzo zachęcam opiekunów do ciągłego kontaktu z lekarzami weterynarii, behawiorystami, czy zoofizjoterapeutami.

Hobbystycznie skończyłam kurs na behawiorystkę i trenerkę psów, razem z moim psem trenuję nosework i tropienie. Dodatkowo w 2019 roku ukończyłam kurs masażu psów i kotów w Studium Fizjoterapii Zwierząt.

Od wielu lat czynnie biorę udział w konferencjach, wykładach i szkoleniach dotyczących diety i zdrowia psów i kotów. Prowadzę również szkolenia i wykłady dla profesjonalistów i opiekunów. Szczególnie bliska jest mi tematyka alergii, nietolerancji, chorób bakteriologicznych i chorób układu pokarmowego.

WSPÓŁPRACA

E-mail do kontaktu: petstudypl@gmail.com


PORADY DIETETYCZNE

Pierwsze spotkanie - 250 zł

Wizyta kontrolna - 100 zł

Miesięczna opieka - 400 zł (przedłużenie 200 zł)

Krótkie spotkanie - 50-100 zł

Zniżkom podlega: przedłużenie miesięcznej opieki, prowadzenie grupy rodzinnej, świadczenie usług dla hodowców, fundacji i schronisk.

O szczegóły proszę pytać e-mailowo.

Copyright © Pet Study , Blogger